Nawigacja
Główna
Forum
Biografie
Bannery
Szukaj
Kontakt
Fraszki
Ankieta
Twój kierunek na podróż marzeń to:

Wyspy Karaibskie

Wyspy Kanaryjskie

Australia

Japonia

Wyspa Wielkanocna

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Afryka

Indie

Inne

Przyjaciele
-Zaproszenia
-Podziękowania dla gości
Aktualnie online
Gości online: 33

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3,123
Najnowszy użytkownik: Danielll

Wiersze, wierszyki i opowiadania

Portal poetycki Wierszek.pl. Dodaj swoje wiersze!

Tworzysz, ale nie ma kto cię NAPRAWDĘ wysłuchać i ocenić? Chcesz podzielić się swoją twórczością, poznać twórczość innych, zasięgnąć cennych rad, które pozwolą ci się udoskonalić? Chcesz wziąć udział w konkursach, a może i wygrać któryś? Chcesz poznać wartościowych ludzi? Dobrze trafiłeś! Tylko tu w przyjaznym gronie naprawdę złapiesz wiatr w żagle! Pomożemy zmienić bryłę w oszlifowany diament, a to wszystko w sympatycznej atmosferze, bez złośliwych docinków! Dołącz do przyjaciół po artystycznym fachu! Zapraszamy!

Boks reklamowy
Nawigacja
Artykuły » Proza » Baron Traum 22
Baron Traum 22
Baron Traum
- Pewnie nie mam sposobu uniknąć podsumowania i wszelkie zabiegi są na nic.. Świat, czyli cała nasza planeta, bardziej lub mniej chce służyć wartościom ludzkim. Mówienie, że ktoś to robił w sposób nie ludzki to mijanie się z rzeczywistością.. pozbawienie człowieka krwi i dostarczenie części zamiennych dla innych ludzi - to zbrodnia. Zamordowanie kilku milionów - to statystyka?
Vlad syn barona
- można więc, jak zauważa to Arystoteles, żyć kosztem innych ludzi; lub samemu siebie oddać na służbę dla dobra publicznego. Powstają opracowania a stąd może człowiek czerpać wzorce tylko wyjątkowych zbrodniarzy..
Baron Traum
- Jezus Chrystus nie może swoim życiem zmazać zbrodni, które dokonywali w Jego Imieniu, w ogóle idea Niewyobrażalności Boga to nie dla ludzi. Ludzkość pragnie wyobrażeń i dla nich odda życie..

Rozmowy rodzinne bywają różne i na tematy.. proszę wybaczyć, że wampiry nie są na topie medialnym - to przecież doświadczenie 300 lat a syn ma dwakroć więcej, bo 600 albo 1000 lat. Wszystko przepisuje z notatnika Beniamina Stokiera, który został pochowany na cmentarzu w Newcastle w dzielnicy Jesmond.

Baron Traum
- Jezus a i Mojżesz czerpali z wiedzy egipskiej. Amenhotep IV był człowiekiem, który chciał obdarować innych ludzi wiedzą. To okazało się, wszyscy miłośnicy historii wiedzą to najlepiej, zwyczajną porażką. Bo ludzie chcą bogów wyobrażonych a to wynika z ich lęku metafizycznego przed NIEWYOBRAŻALNOŚCIĄ.

Teraz zapadło długie milczenie, które jest owym doświadczeniem istnienia, bo chyba tylko wówczas gdy akceptujemy milczenie to jednocześnie obcujemy z wiecznością, czyli Bogiem, który objawił swoje imię:"JA JESTEM TU TERAZ". Którego tak boją się ci co potrzebują Jego wyobrażeń a czym jednocześnie przekreślają możliwość poznania podstawowej wiedzy o świadomości swojego życia. Oczywiście kapłani egipscy wiedzieli, że mogą to być bogowie szczekający, miauczący lub pożerający dzieci.. jednakowoż najważniejsze to pozostaje, że na tym procederze da się nieźle żyć? Zarówno gdy się odpłatnie udostępnia dostęp do takiego wyobrażonego bóstwa, jak i z faktu, że będąc pośrednikiem, zna się potrzeby ludzkie kobiet i dzieci. Skoro takie hece ludzie akceptują to i propozycja obcowania z pośrednikiem musi być zaspokojona, bo bóstwo to akceptuje i nie wnosi sprzeciwu. Dodajmy odpowiedni rytuał: zapach kadzidła, dźwięki niesamowite i słowo za pomocą którego można prowadzić do zaspokojenia najbardziej wyuzdanych potrzeb a to wszystko bezkarnie? Czy tego typu wiedza przetrwała do dziś???

Baron Traum
(wściekły)
- przecież ludzie powinni jakoś zacząć wyciągać wnioski!!!
Vlad Traum
- Ty ojcze zawsze bronisz swojego ukochanego syna, który inicjuje konflikty ze mną..
Baron Traum
(doprowadzony do ostateczności)
- Ty nic nie rozumiesz! Minotałr jest przyszłym władcą świata i najlepsi politycy podziwiają Jego geniusz.. to przyszły pan klanu Traumów. Nic tego nie zmieni i pamiętaj, że pierworodny dziedziczy sygnet rodowy.. ów pierścień źródła władzy nad bałwochwalcami.

Wychodzą z cmentarza; mija godzina 3 w nocy, która jest jakoby przeciwieństwem 3 godziny w dzień, gdy siły demoniczne doprowadziły do potwornej zbrodni i usunięto z tego świata Jezusa Chrystusa, by mógł władca tego świata zapanować nad ludźmi. To wszystko po zaparciu się wiedzy na temat owego nauczyciela miłości, bo do spotkanej osoby z miłością może zbliżyć się tylko ten, który nie wzgardził Dekalogiem . Seks nie musi mieć nic wspólnego z miłością - to wiedzą bałwochwalczy kapłani i ich słudzy, którzy jako Aniołowie wszystko czynią co każe im znieprawione sumienie. A ich pan udzielił im błogosławieństwa na drogę aż do końca czasów!?

Napisane przez Edward dnia lipiec 17 2014
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.


Ekipa portalu Wierszek.pl:

1. Administrator główny Neonex - zarządzanie stronką od spraw technicznych i organizacyjnych.
2. Administrator główny Edit - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
3. Administrator główny Resor - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
4.Administrator piotrus88 - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.


Wierszek.pl - wiersze, wierszyki.

Administracja nie odpowiada za wiersze dodane przez użytkowników!

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Mów do mnie jeszcze
Czucie
Do D.
SAMOTNOŚĆ
Echa roztrwonionych ...
Wpadliśmy
[zbyt długo]
Chcę pieszczoty
Co nieco stuknięty
Księżniczka
Pstryk!
Zawsze pierwsze
pragnienia
Słowa są początkiem
Po drugiej stronie s...
Po omacku
Srebrna końcówka zimy
Zatrzymaj sie
Kulipotech
Nie Od Dziś
Pani Twardowska
Pamięci księdza Twar...
Twoje słowa
Buciki
MOC ŻYCIA
Świst
Letnie fantazje tęsknot
Sex
Akt oskarżenia
Metafizyka
Zamiast
A może tak inaczej...
Wygnani poeci
Ostatni kwiat nadziei
Błękit
13 grudnia
zorza
kontrola
fragmenty
Wywczasy
Nie zastąpią
Znamię
Zobaczymy
Biały Kruk
szeptem
Ciało kobiety
Ból istnieje
Taka piękna
Ludzie z Alfa Centauri
okropieństwa