Nawigacja
Główna
Forum
Biografie
Bannery
Szukaj
Kontakt
Fraszki
Ankieta
Twój kierunek na podróż marzeń to:

Wyspy Karaibskie

Wyspy Kanaryjskie

Australia

Japonia

Wyspa Wielkanocna

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Afryka

Indie

Inne

Przyjaciele
-Zaproszenia
-Podziękowania dla gości
Aktualnie online
Gości online: 16

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3,123
Najnowszy użytkownik: Danielll

Wiersze, wierszyki i opowiadania

Portal poetycki Wierszek.pl. Dodaj swoje wiersze!

Tworzysz, ale nie ma kto cię NAPRAWDĘ wysłuchać i ocenić? Chcesz podzielić się swoją twórczością, poznać twórczość innych, zasięgnąć cennych rad, które pozwolą ci się udoskonalić? Chcesz wziąć udział w konkursach, a może i wygrać któryś? Chcesz poznać wartościowych ludzi? Dobrze trafiłeś! Tylko tu w przyjaznym gronie naprawdę złapiesz wiatr w żagle! Pomożemy zmienić bryłę w oszlifowany diament, a to wszystko w sympatycznej atmosferze, bez złośliwych docinków! Dołącz do przyjaciół po artystycznym fachu! Zapraszamy!

Boks reklamowy
Nawigacja
Artykuły » Bóg » MESJASZ DZISIAJ
MESJASZ DZISIAJ


Zdaje sobie sprawę z osamotnienia osób, które tak jak ja szanują zasady Dekalogu, lub nie znalazły upodobania w nieprawości.

Już odczuwają wszyscy nadciągającą wojnę, jednak ten rodzaj polityki - to po prostu realizacja testamentu Szatana, któremu służą ci co nie mają zamiaru respektować owych 10 Słów o których w 1991 roku mówił bł. Jan Paweł II.

Jednak jesteśmy bez owego duchowego testamentu Obietnicy Pokoju?

Tak więc, proszę mi wybaczyć, będę pisał o Mesjaszu. Nie tym, który sprowadzony został do bałwochwalczego kultu a jego kapłani nurzają się w nieprawości; ale o tym Mesjaszu który jest w człowieku. Mimo wszystko, nawet w największej kanalii, ale w 100% nie ma nic wspólnego z religią dopuszczającą się bałwochwalstwa. Bagatelizowanie tego procederu zostaje uzasadnione przez naukę i można mieć tylko nadzieję, że to tylko dyspozycyjni wyznawcy za pieniądze.

Mesjasz dzisiaj został umniejszony, poniżony a wszystko dla biznesu religijnego i lobby wojskowego - to hańba być obojętnym na tak absurdalną filozofię, lub nastawienie się tylko na próżność konsumpcji. Jednak najgorsze pozostaje moje milczenie, bo to największa zbrodnia (to grzech przeciwko Duchowi Świętemu).

JEST wyjście z tej sytuacji!

Mam na myśli zmianę paradygmatu i odejście od ludzi chcących trwać w ośmieszaniu Mesjasza, jakoby był martwą materią a nie żywym człowiekiem. Jest to konieczne uświadomić sobie, że wyznawcy po prostu kpią z przejawów życia naszego, jak i własnego, gdyż są jak gdyby w totalitarnym kręgu.. oczywiście opuszczenie jest możliwe, ale wymaga nieprawdopodobnego wysiłku. Jezus Chrystus w Ewangelii Mateusza Rozdział 5 mówi o byciu szczęśliwym, gdy jest się wolnym od wyobrażeń dotyczących duchowego życia.. Błogosławieni ubodzy w duchu. Tacy powinni być teraz ludzie!

Dlaczego tak trudno być ubogim w duchu???

To skutek indoktrynacji systemów religijnych, które zdradziły Boże Prawo i nauczają własnych ścieżek znanych jako droga żmij - to prawdopodobnie z powodu zawiłości i krętactwa. Oczywiście, powtarzam tu bez wątpliwości, sami są bardziej możni być obrazem Mesjasza niż ich dogmaty, ustalenia i inne tego typu krętactwa.

Obrazem Boga jest człowiek.

Każdy człowiek jest obrazem Boga, którego objawił nam Jezus Chrystus, jednakowoż w prawdzie i sprawiedliwości, bo zarówno Bóg, jak i Jego Mesjasz Jest Duchem a nie materią nieożywioną. To niezwykłe nadużycie, było znane jeszcze przed Objawieniem i kapłani węża, lub żmijowi kapłani - to i tak chodzi o krętactwo i walkę o duszę człowieka. Odebranie jej, umniejszenie, albo zmuszenie do haniebnych praktyk - to cel wyznawców węża. Ludzie stają się jak zombi a tak to można zobaczyć ich na ulicach, ale nie potrafią mówić prawdy ani jej bronić. Zresztą kapłani węża hańbią swoje życie i także oczekują wyzwolenia z niewoli kultu nierządu sakralnego - to jednak w ich przypadku ma charakter utrudniony.. z komfortowej egzystencji musieli by stać się jak zwykli ludzie i nie być kimś więcej, chyba że zgromadzoną wiedzę zechcieliby wykorzystać dla wspólnego dobra. Wówczas byliby jak Aniołowie Żywego Mesjasza - to pewne, ale czy zechcą???

-----------------------------------------
Niemały wpływ na tą refleksję odegrał rabin
Kadurii zmarły 2006
Napisane przez Edward dnia sierpień 06 2014
Komentarze
#1 jolanta michna

dnia sierpień 08 2014 16:19:14
Przeczytałam z uwagąSmile bardzo ciekawy tekstWink
#2 Edward

dnia sierpień 09 2014 11:46:35
Dziękuje i wiem, że Ty myślisz podobnie..
Smile
#3 Edit

dnia sierpień 10 2014 17:00:56
bardzo ciekawy tekst Edward....

PozdrSmile
#4 Edward

dnia sierpień 30 2014 21:54:44
Zdaje się powiedzieć
"A Duch i Oblubienica mówią:
«Przyjdź!»
A kto słyszy, niech powie:
«Przyjdź!»
I kto odczuwa pragnienie, niech przyjdzie,
kto chce, niech wody życia darmo zaczerpnie"
Smile
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.


Ekipa portalu Wierszek.pl:

1. Administrator główny Neonex - zarządzanie stronką od spraw technicznych i organizacyjnych.
2. Administrator główny Edit - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
3. Administrator główny Resor - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
4.Administrator piotrus88 - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.


Wierszek.pl - wiersze, wierszyki.

Administracja nie odpowiada za wiersze dodane przez użytkowników!

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Wiersze
Mów do mnie jeszcze
Czucie
Do D.
SAMOTNOŚĆ
Echa roztrwonionych ...
Wpadliśmy
[zbyt długo]
Chcę pieszczoty
Co nieco stuknięty
Księżniczka
Pstryk!
Zawsze pierwsze
pragnienia
Słowa są początkiem
Po drugiej stronie s...
Po omacku
Srebrna końcówka zimy
Zatrzymaj sie
Kulipotech
Nie Od Dziś
Pani Twardowska
Pamięci księdza Twar...
Twoje słowa
Buciki
MOC ŻYCIA
Świst
Letnie fantazje tęsknot
Sex
Akt oskarżenia
Metafizyka
Zamiast
A może tak inaczej...
Wygnani poeci
Ostatni kwiat nadziei
Błękit
13 grudnia
zorza
kontrola
fragmenty
Wywczasy
Nie zastąpią
Znamię
Zobaczymy
Biały Kruk
szeptem
Ciało kobiety
Ból istnieje
Taka piękna
Ludzie z Alfa Centauri