Wiersze, wierszyki i opowiadania

Portal poetycki Wierszek.pl. Dodaj swoje wiersze!

Tworzysz, ale nie ma kto cię NAPRAWDĘ wysłuchać i ocenić? Chcesz podzielić się swoją twórczością, poznać twórczość innych, zasięgnąć cennych rad, które pozwolą ci się udoskonalić? Chcesz wziąć udział w konkursach, a może i wygrać któryś? Chcesz poznać wartościowych ludzi? Dobrze trafiłeś! Tylko tu w przyjaznym gronie naprawdę złapiesz wiatr w żagle! Pomożemy zmienić bryłę w oszlifowany diament, a to wszystko w sympatycznej atmosferze, bez złośliwych docinków! Dołącz do przyjaciół po artystycznym fachu! Zapraszamy!

Boks reklamowy

Nawigacja

Artykuły » Miłość » Amarantowe usta

Amarantowe usta

Słowem dotykać potrafi poezja, A ty jesteś drugą, czy pierwszą? Soczyste kształty głód mój gaszą ... To jest, jakby z Olimpu ambrosia. Czy jeszcze księżyc lśniący śni? Ukazuje anielski puch na ciałach Dotyka mnie cień na usta twych Jeszcze starczy darowanych dni. Nie opuszczaj mnie, jak kochasz... Nie potrzeba litości, ani pomocy! Miłości, nie zniszczyli dziś głupcy. Kochaj mnie, gdy w sercu masz? Edward Sułek

Komentarze

 1. jolanta michna
  dnia styczeń 29 2018 20:07:03

  ciekawie

 2. Spoks
  dnia kwiecień 02 2018 10:42:33

  Wystapił brak ENTER, czy tekst posklejały chochliki. Smile
  Przy tym, nie rozumiem całkowicie pytania stawianego na końcu skoro zdanie to stanowi orzeczenie?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.


Ekipa portalu Wierszek.pl:

1. Administrator główny Neonex - zarządzanie stronką od spraw technicznych i organizacyjnych.
2. Administrator główny Edit - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
3. Administrator główny Resor - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
4.Administrator piotrus88 - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.


Wierszek.pl - wiersze, wierszyki.

Administracja nie odpowiada za wiersze dodane przez użytkowników!