Nawigacja
Główna
Forum
Biografie
Bannery
Szukaj
Kontakt
Fraszki
Ankieta
Twój kierunek na podróż marzeń to:

Wyspy Karaibskie

Wyspy Kanaryjskie

Australia

Japonia

Wyspa Wielkanocna

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Afryka

Indie

Inne

Przyjaciele
-Zaproszenia
-Podziękowania dla gości
Aktualnie online
Gości online: 10

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3,123
Najnowszy użytkownik: Danielll

Wiersze, wierszyki i opowiadania

Portal poetycki Wierszek.pl. Dodaj swoje wiersze!

Tworzysz, ale nie ma kto cię NAPRAWDĘ wysłuchać i ocenić? Chcesz podzielić się swoją twórczością, poznać twórczość innych, zasięgnąć cennych rad, które pozwolą ci się udoskonalić? Chcesz wziąć udział w konkursach, a może i wygrać któryś? Chcesz poznać wartościowych ludzi? Dobrze trafiłeś! Tylko tu w przyjaznym gronie naprawdę złapiesz wiatr w żagle! Pomożemy zmienić bryłę w oszlifowany diament, a to wszystko w sympatycznej atmosferze, bez złośliwych docinków! Dołącz do przyjaciół po artystycznym fachu! Zapraszamy!

Boks reklamowy
Nawigacja
Artykuły » Bóg » Anna Holmes o Arielu Szaronie
Anna Holmes o Arielu Szaronie
Premier Państwa Izrael Ariel Szaron, pisane w styczniu 2006 roku, znajduje się w śpiączce. A po spotkaniu z Mesjaszem ma się wybudzić i przemówi..
Bliski wschód od zawsze zaskakuje świat, jednak tym razem doszło do niezwykłego oświadczenia. Rabin Kaduri, długo trzymał ową tajemnicę przed ludźmi, ale wierzono jemu, że rozmawia z Mesjaszem. Problem powstał, gdy odczytano jego zapiski na ten temat, bo Mesjaszem uznaje on Jezusa Chrystusa?

Oprotestowano i potępiono takie wizje!

Jezus Chrystus nie może być Mesjaszem, bo namawiał ludzi przecież do czynienia tych strasznych rzeczy i biedni jego wyznawcy prześladowali Naród Wybrany, byli pod wpływem TAJEMNICZEGO DUCHA BELIALA...

Anna dostrzegała w tym wszystkim coś co łączy to zjawisko a gdyby tak właśnie zabili jej dziadka własnie słudzy Beliala? Czyli ludzie, którzy przede wszystkim mają nienawiść do Żydów, do przejawów życia, do takich pobożnych ludzi jak był jej kochany dziadziuś... Słudzy Beliala - to zabójcy, którzy nie wytrwali w prawdzie. Nie wierzyli w powstanie Polski. Polska dzieli się jak Izrael na przybyszów z za rzeki, czyli Hebrajczyków (w Polsce to ci z za rzeki Bug, nazywani potocznie "zbugowcami").

Palestyna potrzebuje POKOJU a Jerozolima w swej nazwie zawiera właśnie Obietnicę Pokoju dla świata i według proroctw tak chyba będzie. Politycy zagubili się i nie mają koncepcji a nie mając także ochoty do przyznania się do porażki, brną w kontynuację tego co lubią wszyscy ludzie na świecie, czyli forsują swoje racje. To wszystko dla religijnych Żydów oznacza nie mniej i nie więcej, ale to własnie Duchowi wyznawcy Szatana? Anna nie mogła zrozumieć tak wielkiego konfliktu między ludźmi tego samego narodu.

Oczywiście w każdej nacji, czyli każdy kraj ma owych złych ludzi w praktyce, którzy chcą czynić zło, bo to im się podoba i są ci co jakoby nie cenią tak bardzo swojej racji i gotowi są do ustępstw. Ariel Szaron więc czeka na spotkanie z Mesjaszem, który spowoduje jego wybudzenie.. Świat wówczas zamieni się w zupełnie inny świat? A więc ta Ziemia Święta ma coś takiego, że zmienia ludzi. Stają się szaleni, źli albo mogą poznać to inne natchnienie. Czy rabin Kaduri patrzał na nią jak na Mesjasza? No to niesamowite, jakie dziwne myśli zaczęły krążyć po głowie Anny. Czyżby to własnie nie rabini, księża, kapłani ale kobieta?
Kobieta była dla rabina Kaduriego Mesjaszem spotkanym? Czy tak...

Anna zaczęła uczyć się języka hebrajskiego i tam słowo "at" znaczy po prostu "ty" a około 2000 roku powstały znaki www i @. Nie mogła wyjść ze zdziwienia, że o tym mówi się w Nowym Testamencie. Znak bestii, czyli 666 = www a Pierwsza i Ostatnia litera tworzy słowo at = @. Ten znak się pojawił w 2000 roku na całym świecie, jednak ludzie chcą tylko konsumować i bawić się na całego i chcą nareszcie końca wszystkich religii - to tak przynajmniej wygląda w Wielkiej Brytanii w Londynie.

Zainteresowanie wyjaśnieniem przyczyn śmierci jej kochanego dziadka doprowadziło ją do tego miejsca a dziadek Sherlock Holmes? O nim jej ojciec nie chciał słyszeć, została tylko fajka - to jakaś tajemnica...
Matka przeciwnie, gdy wspominała jej ojca od razu płakała i jej zielone oczy były jakby wiosna zalana deszczem i melancholią...

Teraz, zrozumiała Anna, że w oczach rabina Kaduriego - to ona była Mesjaszem a w oczach synów Beliala, była tym czego nienawidzą a co chcą posiąść i poniżyć, upodlić.. To wszystko czynią dla ich bóstwa, prawdopodobnie Belial to jakby pień, kamień i ich serce chcą by właśnie było tak samo martwe. Jednak cierpią bo trudno im tak żyć aż do śmierci i wówczas osiągną całkowite spełnienie...

Anna nie planowała poznawać kultury żydowskiej, jednak anglikański model religii i załamanie się modelu opartego na tych zasadach - to sprawiło, że swobodnie dotarła do Pism Świętych i Koran także mówił o rzeczach zdumiewająco aktualnych i za razem nie było ludzi by żyli w oparciu o te wskazówki. Oczywiście ustalenia duchowych przywódców były nieomylne podobnie jak w pozostałych religiach objawionych.. Bóg był jakoś tak tolerancyjny na to granie jemu na nosie tych widzących i kapłanów, i całej czeredki robiącej niezły biznes.. a brakowało po prostu ludzi myślących prostolinijnie. Takim był rabin Kaduri, jej dziadek także ten detektyw a jego syn a jej ojciec? Czy był raczej człowiekiem zagubionym, może miał chorą duszę podobnie jak jej matka. Ona Anna powinna spojrzeć prawdzie w oczy? Jednak jej doświadczenie było mizerne i teoretyczne oparte na drodze serca. Tak łatwo dawała się oszukać i cierpiała bardzo, bo ten świat był już na autostradzie ku nieznanemu.
(cdn)
Napisane przez Edward dnia lipiec 01 2013
Komentarze
#1 Edward

dnia lipiec 01 2013 11:12:54
Dziękuję, Anna w 2007 roku pojedzie do Polski.Wink
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.


Ekipa portalu Wierszek.pl:

1. Administrator główny Neonex - zarządzanie stronką od spraw technicznych i organizacyjnych.
2. Administrator główny Edit - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
3. Administrator główny Resor - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
4.Administrator piotrus88 - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.


Wierszek.pl - wiersze, wierszyki.

Administracja nie odpowiada za wiersze dodane przez użytkowników!

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Do Wszystkiego
Twój zapach
Człowiek
Wiersze
Mów do mnie jeszcze
Czucie
Do D.
SAMOTNOŚĆ
Echa roztrwonionych ...
Wpadliśmy
[zbyt długo]
Chcę pieszczoty
Co nieco stuknięty
Księżniczka
Pstryk!
Zawsze pierwsze
pragnienia
Słowa są początkiem
Po drugiej stronie s...
Po omacku
Srebrna końcówka zimy
Zatrzymaj sie
Kulipotech
Nie Od Dziś
Pani Twardowska
Pamięci księdza Twar...
Twoje słowa
Buciki
MOC ŻYCIA
Świst
Letnie fantazje tęsknot
Sex
Akt oskarżenia
Metafizyka
Zamiast
A może tak inaczej...
Wygnani poeci
Ostatni kwiat nadziei
Błękit
13 grudnia
zorza
kontrola
fragmenty
Wywczasy
Nie zastąpią
Znamię
Zobaczymy
Biały Kruk
szeptem
Ciało kobiety