Nawigacja
Główna
Forum
Biografie
Bannery
Szukaj
Kontakt
Fraszki
Ankieta
Twój kierunek na podróż marzeń to:

Wyspy Karaibskie

Wyspy Kanaryjskie

Australia

Japonia

Wyspa Wielkanocna

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Afryka

Indie

Inne

Przyjaciele
-Zaproszenia
-Podziękowania dla gości
Aktualnie online
Gości online: 37

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3,122
Najnowszy użytkownik: wladcametafor

Wiersze, wierszyki i opowiadania

Portal poetycki Wierszek.pl. Dodaj swoje wiersze!

Tworzysz, ale nie ma kto cię NAPRAWDĘ wysłuchać i ocenić? Chcesz podzielić się swoją twórczością, poznać twórczość innych, zasięgnąć cennych rad, które pozwolą ci się udoskonalić? Chcesz wziąć udział w konkursach, a może i wygrać któryś? Chcesz poznać wartościowych ludzi? Dobrze trafiłeś! Tylko tu w przyjaznym gronie naprawdę złapiesz wiatr w żagle! Pomożemy zmienić bryłę w oszlifowany diament, a to wszystko w sympatycznej atmosferze, bez złośliwych docinków! Dołącz do przyjaciół po artystycznym fachu! Zapraszamy!

Boks reklamowy
Zobacz temat
 Drukuj temat
BLOKADY !
Resor
Każdy użytkownik może napisać do mnie o prośbę "blokady" na innego użytkownika - wówczas napiszę tu kto ma blokadę . Oto reguły na jakich działa system blokad:

1. Jeśli ktoś nie życzy sobie, żeby innych użytkownik wypowiadał się na temat jego komentarzy lub wierszy i jakichkolwiek działań, wówczas pisze do mnie wiadomość jakiego użytkownika chce dla siebie zablokować. Po zalogowaniu i przeczytaniu wiadomości w tym temacie napiszę kto ma blokadę.

2. Blokada będzie działać w obie strony ! Czyli jeśli użytkownik "A" pisze, że chce zablokować użytkownika "B", to wówczas użytkownik "A" również nie może wypowiadać się na temat jakichkolwiek działań użytkownika "B".

3. Użytkownik "A" i "B" mają dalej możliwość komentowania działań pozostałych innych użytkowników, jednak nie mogą poruszać w tych wpisach osobistych problemów i muszą trzymać się punktu regulaminu:
26. Pod wierszami się tylko wypowiadamy na temat wierszy ,inne dyskusje prowadzimy w prywatnych wiadomościach lub z danym zagadnieniem piszemy do administratora.


4. Jeśli dany użytkownik złamie blokadę, to dostanie bana na tydzień i jego wpis zostaje usunięty (jeśli zrobi to ponownie, będą to 2 tygodnie, a za trzecim razem usunięcie). Jeśli dany użytkownik dostanie więcej niż 5 blokad automatycznie dostanie bana na dwa tygodnie. Po kolejnych 5 blokadach jest usunięcie.

5. Blokadę może nałożyć też administrator na danych użytkowników jako obowiązkową, gdy zauważy, że zaczynają się kłócić.

6. Blokada zaczyna działanie od dnia w którym została ustanowiona - a nie wstecz. Wsteczne działania obejmują tylko usunięcie komentarzy zablokowanych użytkowników, bez rozdawania banów.

7. Blokada obowiązuje również na fanpage wierszykowym - tam wówczas wpis zostaje usuwany i użytkownik dostaje bana tutaj.

8. Zabronione jest omijanie blokady - czyli pisanie w dwuznaczny sposób co mogłoby urazić też blokowaną osobę. Jeśli użytkownik "A" zauważył coś, co jego zdaniem jest próbą odniesienia się do jego osoby też musi najpierw napisać do mnie. Każdy przypadek zbadam i podejmę odpowiednie działania.

9. Proszę pamiętać, że administrator nie zawsze jest dostępny na portalu i zastosowanie blokady będzie widoczne dopiero po jego zalogowaniu.

10. Blokować można dowolną ilość osób. Blokada działa do momentu prośby o usunięcie konta któregoś z zablokowanych użytkowników lub wiadomości użytkownika, żeby ją usunąć. Jednak dalej będzie obowiązywać będzie regulamin i jest zakaz wypowiadania się źle na czyjś temat.

11. Można poprosić też o blokadę całkowitą. Taką blokadę można zgłosić tylko na swoją osobę, czyli nikt nie będzie mógł komentować działań użytkownika, który o to poprosi, a ten użytkownik również nie będzie mógł komentować nikogo na tym portalu. Nie można nałożyć blokady całkowitej na innego użytkownika.

12. W razie pytań i uwag odnośnie systemu blokad proszę pisać do mnie. W każdej chwili też administrator może dopisać jakiś punkt odnośnie działania blokad lub zmodyfikować już działające. O istotnych zmianach użytkownicy będą poinformowani na Shoutboxie.
Edytowane przez Resor dnia 07-03-2018 15:42
Don't give up!
 
Resor
Herpes - Mariusz14

Macie obowiązkową blokadę własnych działań.

Dnia 04.03.2018 zostały usunięte wszystkie komentarze powiązane z waszymi osobami (lub ich część).
Edytowane przez Resor dnia 04-03-2018 15:43
Don't give up!
 
Resor
Blokada działająca od 07.08.2018:

Sekret - Herpes

Herpes - masz już 2 blokady.
Don't give up!
 
Przejdź do forum:


Ekipa portalu Wierszek.pl:

1. Administrator główny Neonex - zarządzanie stronką od spraw technicznych i organizacyjnych.
2. Administrator główny Edit - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
3. Administrator główny Resor - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
4.Administrator piotrus88 - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.


Wierszek.pl - wiersze, wierszyki.

Administracja nie odpowiada za wiersze dodane przez użytkowników!