Nawigacja
Główna
Forum
Biografie
Bannery
Szukaj
Kontakt
Fraszki
Ankieta
Twój kierunek na podróż marzeń to:

Wyspy Karaibskie

Wyspy Kanaryjskie

Australia

Japonia

Wyspa Wielkanocna

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Afryka

Indie

Inne

Przyjaciele
-Zaproszenia
-Podziękowania dla gości
Aktualnie online
Gości online: 32

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3,123
Najnowszy użytkownik: Danielll

Wiersze, wierszyki i opowiadania

Portal poetycki Wierszek.pl. Dodaj swoje wiersze!

Tworzysz, ale nie ma kto cię NAPRAWDĘ wysłuchać i ocenić? Chcesz podzielić się swoją twórczością, poznać twórczość innych, zasięgnąć cennych rad, które pozwolą ci się udoskonalić? Chcesz wziąć udział w konkursach, a może i wygrać któryś? Chcesz poznać wartościowych ludzi? Dobrze trafiłeś! Tylko tu w przyjaznym gronie naprawdę złapiesz wiatr w żagle! Pomożemy zmienić bryłę w oszlifowany diament, a to wszystko w sympatycznej atmosferze, bez złośliwych docinków! Dołącz do przyjaciół po artystycznym fachu! Zapraszamy!

Boks reklamowy
Zobacz temat
 Drukuj temat
Autor miesiąca Lipiec 2018
Resor
Powrócił konkurs na autora miesiąca, oto jego reguły:

1. Konkurs "Autor miesiąca" jest organizowany dla zarejestrowanych użytkowników portalu "Wierszek". W kwietniu będzie trwał on od 1 lipca do 31 lipca.
2. Autorem miesiąca zostanie osoba, która spełni te dwa warunki:
a ) Wrzuci na portal największą ilość wierszy w czasie trwania konkursu. Jako wiersz liczy się też opowiadanie i blog.
b ) Każdy wiersz (opowiadanie lub blog) musi mieć co najmniej 30 słów. Słowo będzie się liczyć, gdy będzie mieć co najmniej trzy litery (czyli nie będą się liczyć spójniki takie jak: "i" , "że" , "od" oraz inne zawierające tylko jedną lub dwie litery).
3. W tym temacie będę codziennie podawał liczbę wierszy każdego autora, który wrzuci wiersz (lub inny tekst), tak aby na bieżąco każdy widział ile ma wierszy na koncie. gdy w danym dniu nikt nie zamieści wiersza - wtedy danych nie będę poprawiał. Jeśli kogoś nie uwzględniłem po dodaniu wiersza, oznacza to, że nie spełnił wymogów opisanych w punkcie "2 - a" oraz "2 - b".
4. W przypadku remisu to użytkownicy w ankiecie wybiorą autora miesiąca. Gdy po ankiecie też będzie remis - autorem miesiąca zostaje osoba, która w danym miesiącu jako pierwsza opublikowała wiersz, który spełniał kryteria do tego konkursu.
5. Na koniec miesiąca będzie tu informacja kto wygrał. Osoba ta dostanie ode mnie wiadomość w której zostanie poproszona o wybranie jednego ze swoich wierszy (lub innego tekstu), który zamieszczę na stronie głównej portalu.
6. Jeśli autor nie odpisze w ciągu 5 dni - wówczas to ja wybiorę wśród jego wierszy. Jednak jeśli autor miesiąca później poprosi mnie o zmianę wiersza - oczywiście spełnię tą prośbę.
7. Nagrodą będzie umieszczenie wiersza na stronie głównej oraz:
- umieszczenie go na stronie głównej fanpage wierszykowym na facebooku (jeśli autor nie wyraża zgody - musi mi o tym napisać)
- losowy ebook (zostanie wysłany na maila podanego w rejestracji)
- wybór grafiki do wiersza który będzie na główną stronę
- losowa paczka tapet na pulpit (zostanie wysłana na maila podanego w rejestracji)
- dodanie do grupy "Wierszo-kleta" Smile (w przyszłości będzie dostępny temat widoczny tylko dla tej grupy). Tutaj widoczna jest grupa WIERSZO-KLETÓW
8. Autorem miesiąca nie może zostać nikt z administracji portalu.
9. Jeśli użytkownik poprosi o usunięcie jakiegoś wiersza - wówczas wynik też będzie poprawiony i punkt zostanie odjęty.
10. Konkurs zostanie przekształcony z powrotem na konkurs "wiersz miesiąca" jeśli trzy miesiące pod rząd do tego konkursu zakwalifikuje się co najmniej 5 wierszy.
11. Istnieje możliwość zmiany zasad konkursu (dopisanie, lub usunięcie jakiegoś punktu), ale wtedy zostanie opublikowana informacja na ten temat na SB.
Edytowane przez Resor dnia 31-07-2018 11:23
Don't give up!
 
Resor
Wyniki na dzień 31.07.2018:

naamen - 5
Edward - 4
Jaaga - 2
WIKTOR BULSKI - 2
Malgorzata - 1

To pierwszy miesiąc, w którym jest więcej niż 5 wierszy. Jeszcze tylko dwa i ten konkurs znów przekształci się w konkurs "wiersz miesiąca"
Edytowane przez Resor dnia 31-07-2018 11:23
Don't give up!
 
Resor
Autorem miesiąca lipiec 2018 zostaje naamen - Gratulujemy ! Smile

To pierwszy miesiąc, w którym jest więcej niż 5 wierszy. Jeszcze tylko dwa i ten konkurs znów przekształci się w konkurs "wiersz miesiąca"
Don't give up!
 
Resor
W związku z tym, że naamen poprosiła o skasowanie wszystkich swoich wierszy, to automatycznie zastępuje go wierszem Edwarda Smile
Don't give up!
 
Przejdź do forum:


Ekipa portalu Wierszek.pl:

1. Administrator główny Neonex - zarządzanie stronką od spraw technicznych i organizacyjnych.
2. Administrator główny Edit - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
3. Administrator główny Resor - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
4.Administrator piotrus88 - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.


Wierszek.pl - wiersze, wierszyki.

Administracja nie odpowiada za wiersze dodane przez użytkowników!