Wiersze, wierszyki i opowiadania

Portal poetycki Wierszek.pl. Dodaj swoje wiersze!

Tworzysz, ale nie ma kto cię NAPRAWDĘ wysłuchać i ocenić? Chcesz podzielić się swoją twórczością, poznać twórczość innych, zasięgnąć cennych rad, które pozwolą ci się udoskonalić? Chcesz wziąć udział w konkursach, a może i wygrać któryś? Chcesz poznać wartościowych ludzi? Dobrze trafiłeś! Tylko tu w przyjaznym gronie naprawdę złapiesz wiatr w żagle! Pomożemy zmienić bryłę w oszlifowany diament, a to wszystko w sympatycznej atmosferze, bez złośliwych docinków! Dołącz do przyjaciół po artystycznym fachu! Zapraszamy!

Boks reklamowy

Małgorzata Musierowicz

Musierowicz Małgorzata (1945-), pisarka, autorka “powieści dla nastolatków”, ilustratorka książek. Siostra S. Barańczaka. Debiutowała powieścią Małomówny i rodzina (1975 roku), odtąd powstają kolejne powieści adresowane do dziewcząt i chłopców, w których Musierowicz podkreśla wartości rodzinne, przyjaźni, miłości, koleżeństwa, bezinteresowności, altruizmu, m.in. Kłamczucha (1979 roku), Kwiat kalafiora (1981 roku), Opium w rosole (1986 roku), Noelka (1992 roku), Kalamburka (2001 roku). Musierowicz jest również autorką autobiografii opisującej dom, szkołę, młodość spędzoną w rodzinnym Poznaniu: Tym razem serio (no, prawie...) (1994 roku). Współpracuje z Tygodnikiem Powszechnym. Hasło opracowano na podstawie “Słownika Encyklopedycznego - Język polski” Wydawnictwa Europa.


Ekipa portalu Wierszek.pl:

1. Administrator główny Neonex - zarządzanie stronką od spraw technicznych i organizacyjnych.
2. Administrator główny Edit - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
3. Administrator główny Resor - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
4.Administrator piotrus88 - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.


Wierszek.pl - wiersze, wierszyki.

Administracja nie odpowiada za wiersze dodane przez użytkowników!