Wiersze, wierszyki i opowiadania

Portal poetycki Wierszek.pl. Dodaj swoje wiersze!

Tworzysz, ale nie ma kto cię NAPRAWDĘ wysłuchać i ocenić? Chcesz podzielić się swoją twórczością, poznać twórczość innych, zasięgnąć cennych rad, które pozwolą ci się udoskonalić? Chcesz wziąć udział w konkursach, a może i wygrać któryś? Chcesz poznać wartościowych ludzi? Dobrze trafiłeś! Tylko tu w przyjaznym gronie naprawdę złapiesz wiatr w żagle! Pomożemy zmienić bryłę w oszlifowany diament, a to wszystko w sympatycznej atmosferze, bez złośliwych docinków! Dołącz do przyjaciół po artystycznym fachu! Zapraszamy!

Boks reklamowy

Jerzy Grundkowski

Grundkowski Jerzy urodził się w 1953 roku i żyje po dziś dzień, zasłynął jako polski prozaik i eseista, autor prozy historycznej, współczesnej i historyczno-fantastycznej. Ukończył studia historyczne na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Debiutował opowiadaniem Żółta cysterna, emitowanym w radio w 1977 roku. Swoje utwory zamieszczał m.in. w Twórczości, Literaturze, Piśmie Literacko-Artystycznym, Nurcie, Młodym techniku, Tygodniku Kulturalnym. W 1983 roku za książkę Annopolis, miasto moich snów otrzymał trzy nagrody: wyróżnienie redakcji Fantastyki w kategorii debiut roku, redakcji Młodego Technika i grupy literackiej SFAN-Trust za najlepszy debiut roku w dziedzinie prozy nierealistycznej oraz nagrodę im. Natalii Gall za najlepszą książkę nowelistyczną. W 1988 roku wydał zbiór opowiadań Annopolis, świat mojej wyobraźni przynoszący rozwinięcie niektórych wątków poprzedniej książki. Pozostałe opowiadania zgromadzone zostały w zbiorze Labirynt wyobraźni. Doceniany pisarz polski.


Ekipa portalu Wierszek.pl:

1. Administrator główny Neonex - zarządzanie stronką od spraw technicznych i organizacyjnych.
2. Administrator główny Edit - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
3. Administrator główny Resor - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
4.Administrator piotrus88 - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.


Wierszek.pl - wiersze, wierszyki.

Administracja nie odpowiada za wiersze dodane przez użytkowników!